MINISTRIA E BUJQËSISË
PYLLTARISË DHE ZHVILLIMIT RURAL

Agjenda

Ministri Krasniqi takon sot homologun nga Shqipëria, Edmond Panariti 2015-09-30 Ju njoftojmë se sot (30 shtator 2015), në ora 11:15, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi do të pres në një takim Ministrin e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit te Ujërave të Republikës së Shqipërisë, Edmond Panariti. Pas takimit, në objektin e MBPZhR-së, të dy ministrat do të zhvillojnë një... më shumë
Sot shënohet Dita e Mollës 2015-09-28 Sot, datë 28 shtator 2015, në ora 11:00, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi, kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova, si dhe Shoqata e pemëtarëve “Pema\" në Kovragë, organizojnë “Ditën tradicionale të Vjeljes së Mollës”. Aktiviteti mbahet në Kovragë të Istogut, ku do të marrin pjesë edhe... më shumë
Njoftim për media 2015-08-25 Ju njoftojmë se nesër (26 gusht), ora 13:00, në fshatin Restelicë të komunës së Dragashit, zëvendësministri i Bujqësisë, Vezir Januzi, ministri i Ambientit, Ferid Agani, përfaqësues të Ambasadës së Gjermanisë në Prishtinë, përfaqësues të GIZ-it gjerman, si dhe drejtues të komunës së Dragashit do të bëjnë... më shumë
  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31