REPUBLIKA E KOSOVËS MINISTRIA E BUJQËSISË
PYLLTARISË DHE ZHVILLIMIT RURAL

Ministri Krasniqi dhe Ambasadori O’Connell nënshkruajnë sot një marrëveshje bashkëpunimi

13.08.2015

Të nderuar gazetarë,

Ju njoftojmë se sot (13 gusht), ora 13:00, në objektin e MBPZhR-së, ministri i Bujqësisë, Memli Krasniqi dhe ambasadori i Britanisë së Madhe në Prishtinë, Ruairi O'Connell do të nënshkruajnë Memorandum Bashkëpunimi. Detajet e marrëveshjes do të bëhen të ditura sot gjatë nënshkrimit.

Mirëpresim ekipet tuaja.

  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

KOSOVO IN UNESCO