REPUBLIKA E KOSOVËS MINISTRIA E BUJQËSISË
PYLLTARISË DHE ZHVILLIMIT RURAL

Lajmet

Ministrja Zhiviq takoi Ministren e Bujqësisë të Gjermanisë, Julia Klockner 2020-01-17 Berlin, 17 janar 2020 - Gjatë qëndrimit të saj në Berlin, Ministrja në detyrë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq takoi Ministren e Ushqimit dhe Bujqësisë të Gjermanisë, Julia Klockner. Ky takim është mbajtur gjatë Konferencës së 85-të Ndërkombëtare në kuadër Panairit Ndërkombëtar të Javës... më shumë
  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31